۲۴ تیر ۱۳۹۲

مصاحبه حامد زمانی با خبرگزاری مهر

حامد زمانی خواننده جوان پاپ این روزها صدای او در برنامه رمضانی “شهر باران” شنیده می‌شود .
shahrebaran

حامد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر از پخش آهنگ‌هایش در تیتراژ و ویژه‌برنامه‌های رمضانی خبر داد و گفت: یکی از این قطعات در آیتمی با نام امام رضا (ع) در برنامه “شهر باران” پخش می‌شود و ویژگی آن این است که برای اولین‌بار با عبدالرضا هلالی همخوانی کرده‌ایم.

وی از نیما نورمحمدی به عنوان تنظیم‌کننده این آهنگ یاد کرد و گفت: شعر از من و پیمان طالبی است و جز این چند تیتراژ دیگر هم دارم که هنوز برای زمان پخش آنها تصمیمی نگرفته‌ام.

خواننده تیتراژ برنامه “ماه عسل” در سال‌های گذشته با بیان اینکه ملودی مناجات‌ها به سبک پاپ اجرا می شود، ادامه داد: مناجات‌ها به صورت آوایی است و موزیک ندارد.

خواننده تیتراژ برنامه تلویزیونی “دیروز، امروز، فردا” همچنین با بیان اینکه سازمان صدا و سیما به او برای خواندن “ربنا” هم سفارش داده است، از ربنای محمدرضا شجریان یاد کرد و گفت: ربنای شجریان تکرار نشدنی و ماندگار است و من قصد ندارم کاری را برای جایگزینی آن ارائه کنم.

وی از قطعه “دل شکسته” برای تیتراژ برنامه “شهر باران” نام برد و درباره آن توضیح داد: این کار نیز حدود یک ساعت قبل از افطار با تنظیم امید رهبران و با شعر من و حامد عسگری از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

زمانی همچنین با اشاره به فعالیت‌های اخیرش از آماده‌سازی آلبوم جدید خود به نام “حضرت ماه” یاد کرد و گفت: شعر های این آلبوم مجوز گرفته اند و حالا در مراحل ماکت‌سازی آهنگ‌ها و تنظیم نهایی برای دریافت مجوز انتشار آلبوم هستیم.

11 نظر

 1. احسان معتمدی

  بی صبرانه منتظر آلبوم جدیدتون هستیم
  قطعا که خیلی قشنگه اینو می گم چون به کاراتون ایمان دارم
  یا علی مدد.

 2. تو ماه اسمون دنیایی امام همه ی غریبایی
  نگاهت طراوت بارونه پناه دلای پریشونه

  امیدوارم البودم جدیدتون هم مثل بقیه اهنگ هاتون عالی باشه.
  ک حتما هست.
  منتظر البوم جدیدتون هستیم
  راستی اقای متوسلی من قصد دارم یه وبلاگ برای اقای زمانی بسازم.اجازه هست؟اگراجازه میدید امیدوارم منو در این راه کمک کنید.خیلی زود جوا ب بدید

ارسال دیدگاه