۱۲ دی ۱۳۹۵

کسوف انقلاب در فجر

img_20170101_220656

.

#کسوف_انقلاب_در_فجر
بقول سید مرتضی آوینی:
“در جمهوری اسلامی همه آزادند جز…”
.
.
#جشنواره_موسیقی_فجر
#سکوت_خودی #سکوت_بیخودی
#گیریم_صبوری_بکنم_چند_صباحی

7 نظر

 1. 7

  سلام ممنون از اهنگ ها وویدو های خوبتون احرتون با امام حسین راستی چرا ازشما خوانده مطرح در تلویزیون یا در خندوانه دعوت نمی کنند

 2. mosafer

  سلام
  بله الان سکوت جایز نیست,هرکسی بسته به توانش و اینکه چه کارهایی میتونه بکنه که این سکوت بشکنه باید اقدام بکنه.
  چه همسنگرانی که اینستا دارن و در شبکه های اجتماعی فعالن چه کسانی که نه,باید هر طور شده بقیه رو هم چه فعالان فرهنگی,رسانه هاو…چه بقیه انفلابیون رو دعوت کنن تا به این حرکت اعتراضی ملحق بشن.
  یکیش اینه که تو شبکه های اجتماعی سکوت نکنیم و دیگری اینکه ایمیل و شماره پیامک شبکه های سیما,روزنامه ها,خبرگزاری ها,جشنواره فجر و… رو پیدا کنیم و به سکوتشون اعتراض کنیم.
  ما که در حد توان اقدام کردیم,لطفا بقیه دوستان هم گوشه نشینی نکنن! بخصوص هنرمندان ارزشی!

 3. M.Y

  سلام. فدای سر خواننده ی مبارزمون. به نظرم حضور در این مراسم ها که فقط اسم انقلاب و یدک میکشن در شأن آقای زمانی نیست. من در حد توان در انتشار عقاید پاک ایشون تلاش میکنم. در حال حاضر هم سرپرستی تمرین سرود آزادی رو با چند تا نوجوون برای جشن دهه فجر دارم. جناب توسلی ان شاءالله که این کار ایراد نداره ؟ برامون دعا کنید.

 4. آیدا مصطفایی

  وافعا جای تاسف داره.تا کی میخوان این وضع رو ادامه بدن.ما ایستادیم تا آخر.بی مسئولیتی و ی عرضگی مسئولین از حد گذشته. تا کی صبر… . اسلا این کارا یعنی چی. میخوان خود نمایی کنن؟؟!!! این جوری؟؟ تا همین جاشم زیاد خود نمایی کردن.
  برای غریب خواندن غریبی می آورد…

 5. ریما کوچکی

  سلام.خدا قوت.موسیقی فجر هست اما ایا اجرا ها فجریست؟!…
  نحن صامدون.ان شا ا… این راه ادامه داره…
  اللهم عجل لولیک الفرج ان شا ا…

 6. ای خاک بر سر این مسئولین جشنواره ی فجر. تا کی این قدر بی توجه اند به موسیقی انقلابی ؟ تا کی باید از این گروه های موسیقی چرت و پرت و به درد نخور در این جشنواره ببینیم ؟ کورند ، نمی تونن موسیقی انقلابی را هم ببینند؟!!! حتما نظرم را انتشار دهید . حتما…

ارسال دیدگاه