۳۰ آذر ۱۳۹۵

گزارش رونمایی موزیک ویدئوی “آزادی”

|
3 نظر
|

آیین رونمایی از نماهنگ “آزادی”، جدیدترین نماهنگ مرکز آوای انقلاب اسلامی(مأوا) با استقبال گسترده مردمی و با حضور چهره های سرشناس فرهنگی هنری عصر یکشنبه ۲۸ آذر در برج آزادی تهران برگزار شد. بعد از صحبت چند تن از بزرگان و پیشکسوتان عرصه هنر، از نماهنگ آزادی با حضور حامد زمانی، خواننده و آهنگساز این اثر رونمایی شد که این نماهنگ با استقبال فراوان و تشویق های پرشور حضار در مراسم همراه بود. بعد از آن حامد زمانی درباره اثر گفت: در این [کار] به دنبال تشریح تفاوت های میان مفهوم آزادی مدنظر داعش و استکبار با آزادی واقعی بوده ایم و خواستیم گوشه ای از این نفاوت ها و سوء نیت های ایشان را به تصویر بکشیم و نشان دهیم که ازادی مد نظر انها ریشه در خون دارد.

وی در ادامه تاکید کرد: من از ابتدا که کارم را در موسیقی آغاز کردم هدفم مشخص بود برای همین سعی کردم از همان ابتدا در جهتی حرکت کنم که همسو با هدفم باشد اتفاقی که رخ داد اما تلاش من ادامه دارد چون می‌خواهم تا انتها در همین مسیر که در آن ارزش‌های اسلام ریشه دارد ادامه راه دهم.

در پایان نیز قاسم صرافان، شاعر این اثر، گفت: فریب بزرگی پشت واژه آزادی وجود دارد، که خواستم پشت پرده آن را در شعرم نشان دهم. ضمن آن که شاعر باید آنچه را که می‌سراید باور داشته باشد تا بتواند به روح و قلب مردم رسوخ کند والا کار سفارشی هیچگاه نتیجه‌بخش نخواهد شد. تلاش خودم این است که هر آنچه می‌سرایم از عمق وجودم باشد و این اتفاق در کارهای حامد زمانی رخ داد و او با جان و دل برای کارش وقت و انرژی صرف می‌کند.

صرافان در پایان افزود: در حال حاضر موسیقی‌های ارزشی بیشتر از مداحی مورد استقبال قرار می‌گیرد و حامد زمانی شوری را که حاج صادق آهنگران در دوران جنگ آغاز کرده بود را ادامه می‌دهد.

3 نظر

 1. عبد الله

  السلام
  اقای زمانی واقعا خوبه که انسان این گونه به کاری که انجام میدهد وفادار باشد وبه شکل احسن انجام بده
  وخودش را نبیند(یعنی ساده وعادی بماند_شما خیلی لباستان ساده بود اگر کسی غیره از شما
  بود لباسهای بالا بالا می پوشید )
  وحرفهای که زدید خیلی هم قشنگ وعملی هستن
  ان شاءالله که بیشتر وبیشتر در کارتان موفق بشید وسرتان سربلند باشد
  ا

ارسال دیدگاه


× 8 = هشت