۰۳ خرداد ۱۳۹۵

اجرا در دکتر سلام

|
12 نظر
|

اجرای حامد زمانی در جشن سه سالگی دکتر سلام

لینک دانلود اجرای آهنگ لبیک

12 نظر

 1. s.h.h

  بسم الله
  آقای مدیر با سلام و عرض ادب و احترام با توجه به اینکه خود آقای زمانی هم تاکید دارن که انتقاد سازنده بشه از طرف هوادادرا تا باعث رشد و تقویت آثار بشه لازم دونستم چن تا نکته رو بگم امیدوارم اگه بدفهمی یا اشتباهی از من برای بیان این انتقادات هست به بزرگی خودتون ببخشین و حلال کنید.
  اول اینکه یکی از مهم ترین نقات قوت کارهای آقای زمانی بزنگاهی بودن کارهای ایشونه که که باعثه به خوبی شنیده شدن کارای ایشونه درست مثل کار میکشیم(و خیلی کارای دیگه) که وقتی به موقع ساخته و پخش شده به خوبی هم از طرف رسانه ملی و جاهای دیگه مورد استقبال قرار گرفت ولی متاسفانه بعضی اوقات خیلی به این صورت نبوده برای مثال موضوع شهدای غواص وفاجعه ی منا یا تهاجم به یمن از جمله موضوعاتی بودن که کارای فوق العاده ای میشد روی اونها انجام داد و فضای زیادی هم برا کار داشتن ولی متاسفانه از طرف ما با سکوت مواجه شدن و خوب این به ضرر ماهم بود.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  (البته لازم به ذکره که با کارایی مثل بی بی،بی حرم این مواردجبران شده اما خوب……… )
  نکته ی دیگه که البته بیشتر شباهت به یه نظر شخصی داره تا انتقاد اینکه کارایی که آقای زمانی با دکتر سیار انجام می دادن از لحاظ مضمون و نوع بیان حرف، بسیار قوی بود اگه بشه کار با ایشون رو بیش تر کرد که فک کنم عالی بشه. هرچند خدا وکیلی اکثر شاعر هایی که با ایشون کار می کنن از جمله کار کشته ها و بهترین های شاعرای ارزشی کشور هستن.اما ایشون با هر شاعر در یه برهه ی خاص وپشت سر همکار می کنن برای مثال یک مدت تقریبا طولانی با آقای سیار یه مدت آقای علی فردوسی والان هم آقای صرافان فکرمی کنم اگه انتخاب آثار تلفیقی باشه مناسب تره.
  یک نکته ای هم ک که لازم دونستم به خود ما هوادارا گوش زد کنم اینکه کاری نکنیم اقای زمانی و تهیه کننده ها ی آثارشون در اثر فشاری که ما هوادارا بهشون وارد می کنیم( برای زودتر منتشر کردن اهنگا) مجبور به انتشار آهنگی درزمان غیر مناسبش بشن نمونه ی اون هم آهنگ جنگ اقتصاد ک اقای زمانی در اینستا گفته بودن برنامه های زیادی برای این آهنگ داشتن ولی چون سایت های دیگه شروع به منتشر کردنش کردن و هوادارا هم دانلود کردن مجبور به نشر رسمی اون شدن پس هم سنگری های عزیز {با اجازه ی آقای مدیر}دیر منتشر شدن یه اهنگ می ارزه به خوب شنیده شدن توی جامعه.
  یه سوال هم داشتم اینکه اگه ما بخواییم تو شهرمون مغازه ای(احتمالا محصولات فرهنگی) به اسم آقای زمانی باز کنیم واز آثار ایشون استفاده کنیم و هم چنین ایشون رو به مشتری ها معرفی کنیم از نظر شما اشکالی نداره البته ما اعلام می کنیم که ارتباط مستقیم با خود اقای زمانی نداریم .
  آقای مدیر ممنون میشم همه ی سوالات رو دقیق و یکم به سرعت پاسخ بدین اخه چن وقتی هس این سوالا ذهن من و چن تایی از دوستانم رو مشغول کرده.
  با تشکر شرمنده طولانی شد.

  1. مدیر

   سلام
   وقت بخیر . در ابتدا اینکه سرعت با دقت کمی ممکن تناقض پیدا کنه برای همین به ارامی پاسخ میدم 🙂
   بنای ما از ابتدای کار اصلا به این نحو نبوده که برای هر اتفاقی بخوایم اهنگ منتشر کنیم ، فرضا در یک ماه ما فاجعه منا داریم . و حالا سه مناسبت دیگر اصلا پروسه ی کاری و سیاست ها بدین شکل نیست که برای هر اتفاقی موضع گیری بشه !
   ببینید جریان موسیقی ارزشی خاصه جریان ما اتاق فکر داره و برای ساخت هر اهنگ فکر میشه . قرار نیست برای هر مناسبتی اهنگی منتشر بشه ۱. اینطور که میشه مناسبتی کار کردن در راستای این مدل کار کردن کیفیت کارها هم تنزل پیدا میکنه . هم چنین برای پخش هر اهنگ اونطور هم که فکر میکنید رسانه تلاش نمیکنه . بیشتر حمایت بچه هاست که اونهارو وادار به پخش میکنه .
   این پاسخ سوال اولتون
   در خصوصو سوال دوم همکاری با شعرایی که نام بردید هم مبنی بر فراهم بودن شرایط هست و اینکه ایا افراد با ما همراه باشند یا خیر! باید روی شاعرهای جوان هم سرمایه گذاری کنیم … نمیشه بصورت یکنواخت فقط چند نفر همکاری کنند .
   و ما منکر اثاری خوبی که با تلاش فراوان اقای زمانی و شعرهای خوب اقای سیار و سایر اقایان منتشر شده بود نخواهیم شد .
   سوال اخر هم : میتونید اثار ایشون رو معرفی کنید اما نه به اسم البوم ! چون ایشان هنوز هیچ البومی ندارند.
   موفق باشید

 2. سرباز رهبر ان شاءالله

  دکترسلامی ها سلــــــــــــام
  این صدای دانشجویان یک ملت است…در دوران روحانی مچکریم…
  عالیه عالــــــــــــــی
  گاها هممون باهم میشینیم میبینیم…
  نحن صامدون یازهرا:)

 3. خواهر بسیجی(شهیده بنت الهدی صدر)

  همین الان که داشتیم با خواهر کوچولوی چهارسالم فیلم اجرا رو میدیدیم یه چیزی بهم گفت که نزدیک بود غش کنم.گفتش که:وقتی گفتم دکترسلامی ها سلام،تو بهم گفتی که دعا برای عمو حامد بکنم که شعرش رو پخش بکنه توی دکترسلامی ها!
  قبلشم پرسید بخاطر دعای من بود که عمو حامد رفت توی دکترسلام؟
  یعنی الان تو حالت بیهوشی دارم نظر میذارم
  ((دوستت دارم میخوام بیام تو بغلت!!)) این حرف خواهرمه خطاب به آقای زمانی.
  اینو گفتم که بدونین همیشه پشتتون هستیم از بچه پنج ساله گرفته تاااااا برو بالااااا….
  مدیونید اگه به گوش آقای زمانی نرسه
  یاعلی

 4. زینب یوسف الهی

  باسلام و خداقوت
  از شما خیلی خیلی عذرخواهی می کنم که این همه مزاحمتون می شوم.
  حقیقتا این فایل رو هم چندین بار دانلود کردم اما نشد
  بازم بخاطر مزاحمت زیادم عذرخواهی میکنم.

  1. مدیر

   سلام
   امروز لینک های سایت با مشکلی مواجه شدن که به زودی حل میشه ان شاء الله
   لطفا در روزهای آتی مجدد اقدام کنید
   اگر لینک برای پخش آنلاین درست بود ولی دانلود نمیشد بفرمایید چاره دیگه بیندیشیم

ارسال دیدگاه